Õrn kurguvalu 30.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Selline küsimus, et kuskil 3 nädalat on vahelduva eduga olnud kurguvalu, nõrk aga ebamugav, tuleb ja läheb nii nagu juhtub. Kaelapiirkonna lümfisõlmed annavad ka vahepeal tunda.(üks tundub ka suurem kui teised) Samuti on palju stressi olnud hetkel ning kaelavalu annab ka märku sellest, milles võib probleem olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole selle info lausel võimalik anda sisulist vastust. Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, probleemi täpsustus, edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi