Iiveldus ja luksumine. 13.03.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Autosõit ajab mul tihtilugu südame pahaks. Autost väljudes aga hakkan luksuma ja pea käib ringi.

See on väga häiriv, sest elame linnast väljas ja iga päev on vaja sõita pikka maad. Kas mul tuleb lihtsalt üritada sellest üle olla või saab ka kuidagi aidata? Ega see ei viita mingile tõsisemale haigusele?

Tänan!

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija

Kahjuks on Teie kirjas liiga vähe andmeid Teie probleemi kohta. Vaja oleks

teada, Teie sugu, vanus, konkreetsed asjaolud, millal süda pahaks läheb,

millise autoga on tegemist, kas süda läheb pahaks ka bussiga või laevaga

sõites jne.

Lugupidamisega,

Eero Merilind

perearst