Pikemat aega halb enesetunne 07.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Probleem sai alguse külmetusele viitavatest sümptomitest - kurguvalu, väikene vahelduv palavik (max 37,4), isutus, jõuetus.. Siis hakkas pihta luksumine, toit sees ei püsinud - kõik mis suure vaevaga sisse sai söödud, tuli oksendades välja. Arst kirjutas välja antibiootikumid ja oksendamise vastased tabletid. Seisund paranenud ei ole - jõuetus ning söögiisu puudus kestab. Lisandus köha ning köhimisel valu ristluudes. Eelnevalt on inimesel olnud probleeme mao ning kilpnäärmega, käesoleval ajal kasutab südamerohtusid (Cardionorm). Vaegused kestavad ca 3 nädalat. EMO tegi mõningad uuringud ning saatis koju.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka koostöö oma perearstiga. Arstlik läbivaatus, vaevuste täpsustamine, põhjendatud edasised uuringud ja konsultatsioonid. Alles siis võib midagi öelda.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi