Muhk kaelal 04.05.11 / Perearst

Külastaja küsib:

Avastasin täna endal kaela vasaku poolel muhu. Kuna endal bronhiit ja kurk punane, kas võib sellest ka tekkida?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie antud info on väga napp. Sagedasem põhjus on ülemiste hingamisteede, mandlite ja kurgupõletikuga kaasnev lümfisõlme suurenemine. Nädal jälgimist, kui püsib, siis vereproovid ja ravi perearstilt, siis saab mõtelda edasi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi