söögitoru song 28.06.08 / Perearst

Külastaja küsib:

mis see söögitoru song üldse on?kas sellest võib olla iiveldus kogu aeg ja kui on ravix määratud gasec40 siis millal peax paremax minema.olen seda võtnud 4 päeva aga pigem on asi hullem kui parem.ja kas seda võib määrata ilma röntgenita,kuna minu perearst nii tegi.ja kas siis ajab köhima ja nagu röga olex kurgus.?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Loodan, et saate vastuse kui loete eelmist kirja. Raviefekt võiks ilmneda nii 10 päevase ravikuuri järgselt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi