Väljaheide 27.05.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on üks küsimus ja tahaksin teada, et kas peaksin sellest rääkima oma perearstile. Nimelt olen märganud, et WC-s käies ilmuvad mu väljaheitest vee peale õlised laigud. Kas see tähendab, et mu väljaheide on liiga rasvane. Arst ütles mulle, et mul on mao ülihappesus (sest kurk oli punane) aga üldiselt see mulle vaevusi ei tekita. Samuti pole mul ka muid vaevusi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Segane värk. Arvan, et rääkida ikka võib. Kuid arvan, et kui enesetunne on hea ja arst Teiega rahul siis on kõik hästi. Pole teada, kas tegemist on ikka rasvatilkadega või niisama väljaheite normaalsete osistega.
Soovitan asja võtta rahulikult.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi