Ussid? 17.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Vabandan võib-olla ebameeldiva pildi pärast, kuid hakkasin muretsema. Kas selline väljaheide viitab ussidele? Sõin samal päeval ka muna kui selline väljaheide tuli. Eelnevalt oli 2päeva kõht lahti ja kõhuvalud ja nüüd kui selline väljaheide olnud siis ka kõhuvalud õrnalt. Süda on mul tihti paha ja ka vahel peavalud.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
vabandan, aga ma ei ole spetsialist väljaheite välimuse järgi diagnoosi panema. Kui kahtlustate endal usse, pöörduge palun oma perearsti poole ja laske teha analüüsid.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst