Roheline väljaheide 20.06.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tãna (20.06.2023) hommikul märkasin, et väljaheide on roheline. Õhtul kella 17 aegu uuesti vetsus käies oli sama lugu. Väljaheide oli jälle roheline ja täheldasin paari seemnetaolist objekti. Eelneval ôhtul sõin hulganisti päevalilleseemneid. Kõhulahtisust ega kõhukinnisust pole. Natuke tuikuv kuid õrn valu on kolmnurgast paremal. Milles võib asi olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalik, et kerge seederike tavatust toidust. Normaalne söök-vedelik, kui vaevus püsib üle 3 päeva, siis perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi