Mure kõhuga 18.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Palun nõu. Viimasel kuul on tulnud koos väljaheitega pidevalt üsna palju verd. Kõht ei ole kinni ega lahti, kuid pidevalt on tunne "nagu tahaks kakale". Vaevavad ka gaasid ja vahel valu alakõhus vasemal pool. Võtsin Espumisan tilku gaaside vastu ja no-spad valu vastu. Kas osakte soovitada mingeid raviküünlaid vms veritsuse leevendamiseks mida võiks apteegi käsimüügist küsida. (Kindlasti lähen ka arstile, kuid lähinädalatel pole see kahjuks võimalik).

Tänan ette!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kahjuks ei saa midagi soovitada, kuna selleks on Teie kirjas liig vähe infi. Kõige õigem on minna kohe arsti juurde ja teha asi selgeks
Head tervist soovides MAdis Veskimägi