Palavik ja halb enesetunne 15.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere olen 23 aastane naisterahvas. Kõik algas selle aasta kevadel kui põdesin neeruvaagna põletikku. pärast seda on mul olnud tualetis käimisega probleem käin tualetis väga tihti. Ja pärast seda on jäänud mulle ka palavik ja halb enesetunne. Palvik on iga päev ja igal ajal mil kraadiklaasi alla panen. Mõnikord 37,3 aga vahel ka 37,8. Ka peavalud kaasnevad sellega. Ma ei tea enam mida teha olen mitu korda käinud perearsti juures analüüsid nagu näitavad mingit põletikku aga kust see tuleb seda ei tea keegi. Lihtsalt ei suuda enam olla kui koguaeg on halb olla. Äkki oskate midagi soovitada.

Ette tänades
Nukker

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere, kuid ärge olge Nukker !
Soovitan taas uuringuid: uriini bakterioloogiline uuring ja antibiogramm, ultraheliuuring neerudest, vere jääkained. Meelerahu aitab tuua ka teise arsti arvamus, soovitused, selleks võib nõu pidada nefroloogi ja uroloogiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi