Põletikunäitaja veres 14.08.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mind vaevab juba kaks nädalat üldine halb enesetunne. Pearinglus, käed surisevad aegajalt, isutus. 5 päeva tagasi tekkis kõhulahtisus, oksendamine, palavik. Käisin arsti vastuvõtul, tehti analüüsid, põletikunäitaja oli 21. 4 päeva hiljem käisin uuesti kontrollis ning siis oli põletikunäit langenud 18 peale. Kas see näitaja langebki nii aegalselt? Et võin rahulikult ilma muretsemata oodata lihtsalt enesetunde paranemist?
Muret teeb, kuna halb enesetunne on endiselt alles. pea on pidevalt paks ja uimane ja kohati käib ringi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui hakkan oletama võimalikest põhjustest, siis võite päris haigeks jääda. Saan soovitada taas arsti külastust, vaevuste analüüsi, läbivaatust, täpsustavaid uuringud, nt borrelioosi jt haiguste proove jm.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi