Valus südames 23.07.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Ärkasin öösel valu peale südames või siis vasakus rinnas. Valu oli selline torkiv, pistev. Pikali olla ei saanud, jätkus kõva pistmine rinnus. Istudes oli asi veidike kergem, kuid mitte oluliselt. olen 20 aastane noor naine. Oskate äkki nõu anda.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et Teie valu põhjuseks võib olla rinnalihastest lähtuv valu. See on sageli kaasuv kestvamale kätega tõstmisele, maakaevamisele, nöörile riputamisel jne jne. Kui valuhoog kipub korduma, siis mõtleksin ka ärevus ja paanikahäirele.
Vaevuse püsimisel soovitan arsti külastamist.
Head tervist soovides Madis Veskimägi