Pearinglus 04.12.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

on juba nädal nõrk peavalu,mis rohkem nagu rõhub kõrvade tagant,samuti on juba neli päeva tugev pearinglus,eriti kui teha äkilisi liigutusi või kui heita pikali,käib voodi meeletult ringi nii,et süda läheb pahaks.vererõhk on normis.sama probleem oli suvel, kui oli väga palav. Läks mööda arstil ei käinud.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

pearingluse kirjeldus viitab healoomulisele asendivertiigole. Korrektne diagnoosimine toimub arsti vastuvõtul.