Õla piirkonnas on tugevad valud ja käsi ei liigu 02.04.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Isa Käsi valutab ja ei liigu enam ja lihased kaob ennem oli muskel nüüd ei ole enam musklid kas võib olla lihaste närbumine

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist õlaliigese kapsli vigastuse ja põletikuga mille korral ähvardab õla püsiv jäikus. Tuleks pöörduda ortopeedi vastuvõtule ravi määramiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika