Ala seljas vasakul pool vaagnaluu ja neeru piirkonnas on Väga tugev valu 16.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida ma peaks teadma või tegema Minul on alaseljas vasakul pool vaagnaluu ülaosas neerude piirkonnas tugevad valud siis kui ennast liigutan või üritan kummarduda või tõusta või kükitada ja siis tõusta siis tuleb vasakule poole väga tugevad valu selja ala piirkonda Ma ei tea mida peaksin tegema ja kelle poole ma peaksin pöörduma millised arstid selliste asjadega tegelevad????

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuse määramine eeldab läbivaatust. Kui perearst ei aita, võiks minna ortopeedi vastuvõtule eeldiusel et uriini ja vereanalüüsid on korras.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika