Valu parema õla piirkonnas 16.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Lp. Doktor

olen 26 aastane ja arvutiga olen pidevalt töötanud vaid u. kuu aega.
Nädal tagasi algasid nõrgemad valuhood õla piirkonnas ja valujutt kihutas näpuotsteni välja. Algul harvemini, siis juba iga natukese aja tagant. Valu oli äkiline ning lühiajaline. Nüüdseks on valu pidevam ja tugevam. Käsi muutub järjest nõrgemaks. Valu pole väljakannatamatu, kuid äärmiselt ebamugav.

Kas tegu võib olla närvipõletikuga?

Ette tänades,
A.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt mitte. Külastage perearsti.

Dr. Ain Pajos