Tere 04.11.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure selline laps alustas kooli läks esimesse klassi. Enne seda polnud lapsel midagi krampe ,aga siis järsku hakkas lapse nägu öösel tõmblema ja suust ila jooskma. Kui üles ajasin ei teinud välja ja midagi vaatas otsa ja magas edasi. Pärnu haigla tegi uuringu, et elepsja. Ja nüüd veel ATH.kas oleks võimalus uus test teha elepsija oma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

EEG uuringu tegemise võimalus on täiesti olemas. Helistage tel. 6748591 (Neurodiagnostika AP)

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika