Hommikuti ärgates on pea paks 04.09.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Hommikuti ärgates on pohmaka tunne, pea on paks ja uimane olla (ei tarvita alkoholi). Uni on rahutu ja raske on magada kuni 8 tundi täis. Päeva peale käivad ebaregulaarselt nagu pearlinguse hood, südame kloppimist on tunda. Kukal on vahest valutanud või on tuim aga üldjoontes peavalusid ei esine, kael on pigem kange. Sümptomid on kolme nädalaga pigem süvenenud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli on põhjuseks kaelalihaste pingeseisund. Soovitan massaazikuuri.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika