Puusas kinnine närv. 21.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Puusavalu mis on tuim algas esimest korda jaanuaris koos põlvevaluga ja see kadus iseenesest 7-10 päevaga.Veebruaris tundsin valu uuesti puusas ja põlves,segas käimist ja lonkasin.Ka see valu taandus nii 10 päevaga.Olen võimelnud seljaga ja ujumas käinud,aga valu tuli tagasi nüüd puusa,põlve ja nüüd on tunda valu kiirgumist jalga.Tuhara välisküljel,põlves kiirgab ja närv sähvib , säärel tunnen tuimust.Võtan valuvaigistina diclovenaki.Tegin röngdenis pildid nii puusast,kui seljast.Selja diskides 3,4 olla vajumine,aga sopistust pole.Kas peaksin tegema mrt uuringu,kui teie juurde tulla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rö. pilt seljast diski väljasopistust näidata ei saa, näha on vaid diskikahjustuse tunnused. Enne MRT uuringut on vaja neuroloogi läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6748591 14-16
Neurodiagnostika