seljavalud nimmepiirkonnas ,vahel ka puusas 13.06.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere ,esinevad valud nimmepiirkonnas ja vahel isegi vasakus puusas,sai tehtud röntgen seljast ja vastus uuringule on selline- 7907 - Röntgeniülesvõte lülisamba piirkonnast (kaks ülesvõtet),osteochondrosis intervert.L5-S1;scoliosis thoracolumbal.dex.1a.;L3-4 intervertebral.liigestes on tropiismi häire(liigesed on erinurga all)-paluks teie arvamust ja kuidas edasi toimida

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Piltidel on kirjeldatud 4-5 nimmelülidevahelise diski kroonilist kajustust mis võibki anda korduvalt ägenevaid selja ja jalavalusid. Kasuks tuleb regulaarne võimlemine kõhu ja seljalihaste tugevdamiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika