Rõhuv tunne. 04.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Kõik algas umbes kuu aega tagasi, kui tööjuures olid väga pingelised ajad. Algas see suruva tundega rinnus, suruv tunne rinnus kestis umbes paar nädalat koguaeg oli hirm, süda kloppis, aitas ainult paratsetamool, peale seda tekkisid, torked, surinad vasakule külge, rinda, paremale külge suhteliselt üle keha käisid vahest, korra siia korra sinna. Nüüd veel lisandus suruv tunne peas, nagu läheks pea õhku täis, just otsa eest ja pealaelt. Pidevalt on väga suur hirm. Enne kõige algamist olin ka 2 nädalat gripist ja oli tugev köha aga sellest sain lahti. Mul puudub haigekassa ja pole saanud arstile minna ning uuringuid teha. See kõik on juba väga häirivaks muutunud. Kas oskate nõu anda milles võib olla probleem?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaebused viitavad ärevushäirele. Siiski survetunde korral rinnus soovitan minna EMOsse südamekontrolliks. Kui EKG on normaalne siis neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
6748591 kl. 14-16
Neurodiagnostika