Puugivaktsiin 29.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 26aastane mees.
Kolm nädalat tagasi lasin endale teha puugivaktsiini süsti. Peale seda hakkasid jamad pihta, nimelt tekkis pealaele rõhuv tunne ning kogu aeg on väsimustunne ja uimane olek. Ka silmad on muutunud tundlikuks valgusele ja on valusad.
Käisin neuroloogi vastuvõtul, tehti peas versesoonte uuring ja magnettomograafia - ei leitud midagi.
Ise arvan, et seda põhjustab puugivaktsiin? Kas see on võimalik?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See on võimalik. Paranemine peaks siiski varsti toimuma.