Õhu puudus, istudes halb enesetunne, tuhara piirkonnas valu. 23.04.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis võiks põhjuseks olla? Ärevus tunne millega kaasneb õhu puudus, vasaku rinna all rõhuv tunne eriti istudes. Tuhara piirkonnas valu tekitav punkt. Hullemal korral isegi minestus piiril olek. Liikudes ja tegevuses olles sihukest hullu olekut ei ole. Peale mõnda massaaži kuuri natuke parem. Aga pulss on liiga kiire 95-105 normaalses olekus. See kestab juba 2 kuud. Töö on olnud istuv asend, ning talve perioodil füüsilist tööd vähe.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks ilmselt krooniline ärevus ja/või depressioon. Kui probleem püsib, tuleb kaaluda ravi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika