tõsine haigus? 08.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline probleem, et peas on rõhuv tunne ja süda lööb liiga kiiresti, aga paanika- ja ärevushooge pole. On esinenud mälu- ja tedvusekaotust. Rõhuv tunne peas on olnud juba pikka aega, siis täheldasin mäluhäireid ja nüüd lõpuks ka teadvusekaotus. Käisin oma probleemiga perearsti juures ja tema kirjutas antedepressante ja soovitas minna psühhiaatri juurde. Mida arvate Teie, kas see on psüühikast tingitud või võib asi tõsisem olla? Palun aidake!

Ette tänades K. H.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Suure tõenäosusega on põhjus halvas stressitaluvuses. Kui antidepressandiga seisund ei parane, tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos