Valud seljas abaluu piirkonnas, alaseljas, puusas, jalgades, alakõhus 04.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas selline selgroo kuju on normaalne (pildil selga küürutatud et paremini esile tuleks) , tundub nagu oleks seal mingi jõnks sees, olen pikemat aega tundnud juba valu vaagnas vasemal pool, alaseljas, kõhuvalud, ülaseljas just vasakul pool selgroo ja abaluu vahelises piirkonnas, jalgades. Liigesed on raksuma hakanud, viimasel ajal öösiti käivad seljast raksakad läbi kui liigutan, vasakul puusal magada ei saa sest teeb valu. Selili magades vasak käsi sureb ära samuti hakkab selg tuikama ja tulitama abaluude piirkonnast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ei näe pilti.
Dr. Ain Pajos