Valu paremas rindkeres ja paremas seljas. 25.09.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et mul on paremal pool ringkere valus, kui ma pikutan sellili ja harva on ka seistes. Ülaseljas paremal pool on sügvalt sissehingates valus. Eile õhtul algas see kui pikutasin. Seljaga tekkis täna hommikul.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et probleem on selgroo rinnaosa lülidevahelistes liigestes ja sellest roietevahelise närvi ärritus. Kui paari nädalaga valu ei möödu, tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika