Vasak keha suremine. 18.10.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Eemaldati kasvaja kõrist vasakult poolt, nüüd taas kasvamas.
Praegu viimasel ajal sureb pidevalt vasak kehapool ja surinad. Täna, aga vasak näopool suri ära ja õlast alla kätte lööb surinad ning õlast alla küünarnukini lööb kuuma valu ja labakäsi on väga kohe surinas ja üle ei lähe, vasak jalg samuti valulik ja surinates. Kui sidemesse panen, veidi leevendab, kuid see vaid siis, kui täitsa kokku tõmban sideme nahaümber, kaua nii ei saa, veri jääb kinni, vaid nii talutavam olla.
Millest võib tuleneda see?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha CT uuring ajust. Soovitan nende kaebustega minna EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika