Vasem peapool, käsi ja jalg surisevad(surevad) 05.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Umbes 10 kuud tagasi hakkas pöial surema(surises ) nõks hiljem käsi õlani ja lisandus vasema peapool suremine , plus valu ja kaela valu, peavalu liigub vahest paremale poolelegi. 3 kuud tagasi hakkas vasak jalg ka surema. Nüüd näiteks diivanil istudes on tunda ka parema käe ja jala suremist surisemist. Milles viga võib olla.?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui surin esineb nii käes, jalas ja nt . ka samas näopooles tuleks kindlasti konsulteerida neuroloogiga või minna ataki ajal EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika