mida teha peapõrutuse taga järjel ja kui on veel süda paha? 12.10.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
mulle löödi hästi kõvasti raamatuga pähe mille järel tuli mul peapõrutus, paar päeva hiljem hakkas mul süda pahaks minema ei kannata enam toidu lõhna see järel ei sa ka süüa, palaviku on ka olnud.
mida teha ,kas peasksin midagi ette võtma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna EMOsse et teostada kompuuteruuring verevalanduse välistamiseks. Kui seda ei ole on soovitav lamamisreziim ca 1 nädal.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika