Kompuuteruuring ajust 17.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 16 aastane neiu ning minuga juhtus õnnetus, nimelt hüppasin peaga basseinipõhja. Kohalik neuroloog pani diagnoosiks peapõrutuse ja kaelalihaste venituse. Siiski soovisin teha ka ajust kompuuteruuringut (millele aga arst vastas et mis siin peaga tegemist on .. kael ju valus) ise. Kas oskate öelda kui palju maksab hetkel kompuuteruuring ajust ja kas teie peate seda vajalikuks.
Ette tänades .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui teadvusekaotust ei olnud, tuleks kindlasti teha Rö ülesvõtted kaelalülidest 2 s suunas.