Pea meelekohtades pinge sees 07.01.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Viimasel ajal on meelekohtades, pealabas ning kõrvade taga külgedel pinge hakanud tekkima. Pole kindel, kas mõnikord tundub, et pea käiks ringi. Lisaks on viimasel ajal tekkima hakanud paanikahood, kui käid toidupoes ( pulss läheb väga kõrgeks)

Surve probleem on akuutne olnud kuskil nädal aega. Alguses tugevamini, kuid nüüd natukene nõrgemini.
Alguses ei saanud hästi magada, kuid see on kõvasti paremaks läinud.
Olen hästi palju maganud ning pead padjal hoidnud. Õue minnes nagu pinge läheks väiksemaks.
Hetkel ei tööta, kuid majanduslikult heal järjel ning füüsiliselt tugevas vormis.
Usun, et tarbin mõõdukalt vett. ( paar liitrit ikka päevas)
Mõnikord pinge oleks nagu suriseks ning ninast vasakule ja paremale on ka viimasel ajal surinat tunda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Krooniline ärevus tekitab närvisüsteemi regulatsioonihäireid mis väljenduvad erinevate aistingute ja tunnetena. Selguse saab neuroloogi vastuvõtul.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika