Valud vasakus jalas 27.02.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale 30 päevast borrelioosi ravi doxi-hexaliga põlvede valud hakkasid hiilivalt vähenema. Aga vasakus jalas nii sääres kui ka jala eesmises osas kondi peal ja reie tagaosas valud jalutavad . Olen hoolsalt määrinud Sabelnikuga aga leevendus väga aeglaselt tuleb. Vasak põlv on muidugi ka veel hooti valutav. Perearst ütles,et määrige millega meeldib. Mulle meeldiks valutav jalg terveks saada.Olen tänulik iga viite üle. Lähen 18. päevaks Hispaaniasse soolajärve äärde .Ehk saan leevendust. Tänan tähelepanu eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Jalavalu võib olla seoses hoopis muutustega nimmelülides. Paluge perearstilt suunamist röntgen pildile nimmelülidest ja tulge vastuvõtule.

Tel. 6 748591

Dr. Ain Pajos