Valu terves seljas 29.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen olnud viimased 16a kaelast saati halvatud autoavariis saadud keala vigastuse t6ttu.Minu keha on väga spastiline aga muidu ilma kehaliste moondusteta.Nuud viimased 2 nädalat on olnud kogu seljas tugev tuim valu. Viimesed 7 päeva tegin neeru teed ja j6in j6hvika mahla arvetes,et midagi on neerudes.Uriin on puhas ja tuleb piisavalt aga valu pole kadunud.Tunne on nagu kogu seljalihased valutaks ja on krampis.Selili on valu eriti tugev,kylili olles ja istudes on valu väiksem.30 November tehti computer uuring muudel p6hjustel aga midagi uuringus paha ei leitud. Oli suur p6iekivi

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seljavalu kaasub väga mitme erineva probleemiga organismis, oluline on aga teha kindlaks põhjus et ravi oleks tõhus. Soovitan seetõttu valu püsimisel pöörduda EMOsse uuringuteks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika