Seljvalu vasakul, neeru piirkonnas. 23.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuuaeg tagasi, lõi vasakusse külge, selga tugev valu, mis kuvas ka tervesse vaskuse poolde.
Kuna sünnist saati on 1 neer, mis asub ka vaskul, sai mindud perearsti soovitusele EMOsse.
Tehti, mrt, veri, uuriniproovid ja lisaks rõngen. Tulemus on null, mitte midagi kõik korras. Öeldi, et 1000 valuvaigisti ja rahu andma seljale. Olen kuuaeg nüüd seda rahu andnud, tulemust ei ole. Valu on ikka olemas, mõni vale liigutus ja silme eest must. Emos olev arst soovitas teha lisks selja harjutusi, pole võimalik valu ei lase. Mainin àra, et ennem seda valu teemat tegelesin nädalas 4 korda spordiga ( ketta golf ja õrn tõste trenn). Nüüd on kuu möödas ja hunnik 1000 valuvaigistid söödud, tulemus on null. Mis edasi või kuhu edas?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan teha alustuseks rö.pildid nimmelülidest ja minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika