Kas võib olla kasvaja? 08.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

2020 aasta märtsi kuus lõik väga tugev valu paremale poole kus peala kumerdus allapoole on. Juuksed hakkasid tugevasti välja langema, tekkis peanahale punaseid jooni ning aeg ajalt näonahk läheb punaseks.
Pöördusin perearstile ja dermatoloogile. Dermatoloog määras peanaha lahust, mille palus lõpetada sest arvab olevat sisemist viga. Valu tänaseks on kibe ja kui sõrmedega puutun on koht väga valus (tundub nagu olevat naha ja pealuu vahel, kus ka pehmed mügarikud) perearstilt palusin abi ja temagi tundis neid kuid arvas olevat juuksejuure probleem. Maksa vasaku sagara eesmisel kontuuril ~1 cm hüpotensiivne struktuur. Valu on samuti paremal roiete all ja naba kõrval. Vahel neoon värvust tuleb. Peas kibe valu. Aga ei tehta ravi .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selguse saamiseks tuleb minna spetsialisti vastuvõtule. Perearst oskab suunata.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika