Teadvuse kadu ja uimasus pärast kukkumist 31.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kukkusin hobuse seljast täpset pea peale ja korraks kadus nagu teadvus ära ja oleks nagu und näinud. Nägemine oli ka imelik. Pärast seda pea tuikas ja nüüd 8h hiljem hakkas jälle tugevalt valutama. Kas ja kuhu oleks vaja pöörduda? Võib see peapõrutus olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna EMOsse et teostataks CT uuring ajust ajukahjustuse välistamiseks. Lisaks soovitan peamiselt lamamisreziimi ca. 1 nädal, seejärel vältida pingutusi, põrutusi, ülekoormust mitu nädalat.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika