Jalalaba kõhrede kadu luuni välja 19.03.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mõlema jalalaba kõhrede kadu luuni välja. Ja ühel labajalas luuturse laialdane ja intensiivne. Käisin ortopeedil, sama targana lõppes tema külastus, et ei saanud abi. Nii kui hakkan jalgu kasutama, kohe jalalabade valu ja kiirgab jalasäärte välja. Liikuvus väga piiratud ja valu on tappev. Kelle poole pean pöörduma sellise probleemiga, kolm aastat valuvaigisteid söönud, hullumaja.
Olen oma tervise pärast väga mures, olen noor ja liikumine muutub aina piiratumaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

On olemas veel labajala kirurgid, Otsige abi nendelt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika