Teadvuse kaotus. 07.05.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere mul oli siin eelmine nädal lühiajaline teadvuse kaotus täna tunnen juba päev otsa et pea väriseb ja käed ka ning süda ka natuke paha. Eile käisin teadvuse kaotuse teemal perearsti juures. Perearst ütles, et konsuldeerib Gardioloogiga ja Neoroloogiga sellel teemal. Kas peaksin praeguse asija pärast muretsema või on asi tingitud teadmatusest? Sooviksin vastust NB! Ei oota hetkel last.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui esinesid ka tõmblused ja keelde hammustamine, tuleks teha EEG uuring ja neuroloogi läbivaatus edasise
üle otsustamiseks.

Dr. Ain Pajos
Tel. 6748591
Neurodiagnostika