Valulik puhul peas 01.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on väike valulik, üsna kõva muhukene pea esi osas vasakul pool, enam vähem juuste piiril. Katsudes liigub kergelt ja on üsna tundlik, kui midagi kõvemini vastu läheb valutab juba rohkem. Millega võiks tegu olla ja kas peaksin perearsti poole pöörduma

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peas on kõige sagedamini naha healoomulised tsüstkasvajad. Kui segab, on igal juhul mõttekas pöörduda perearstile, kes Teid suunab siis kirurgile eemaldamiseks.