Vasakul pool peas on koht mis on valulik nagu oleks ära löödud aga seda ei ole juhtunud 29.06.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vasakul pool peas on üks valulik koht nagu oleks ära löödud ,aga seda juhtunud ei ole.kunagi umbes kaks pool aastat tagasi oli peatrauma

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on kuklanärvi ärritusest tingitud lokaalne lihaskramp. Kui perearst ei suuda aidata, tulge vastuvõtule

Dr. Ain Pajos

Neurodiagnostika