Pea hell 19.01.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Viimased nädalad on pea justkui hell, katsudes on ka peanahk valus ja öösel pikalt ühel küljel magada ei saa, kuna peapool väsib nagu ära ja on valus ning kõrvad surevad ka ära. Pean koguaeg muutma poolt. Millest see olla võib?

Ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on kaela lihaspingest põhjustatud kuklanärvide ärritus. Proovige massaazikuuri kaelale.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika