käte surin ja peavalud 11.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! mure selline,et minu parem käsi ja vahest ka vasak käsi surevad ära ja surisevad pidevalt ja nagu "sipelgad"oleksid kogu aeg,öösiti see surin magada ei lase.pöördusin perearsti poole ja tegin ära ka kaela röntkeni,mille vastus oli osteochontroosis cervic.perearst kirjutas diclofenac-i tablette ja käskis võimelda ning asi piirduski sellega.aga surin ei ole kätest kuskile kadunud ka peale 2 nädalat tablettide võtmist ja sellele lisaks on tulnud veel igapäevased meeletud peavalud kuklapiirkonda.kuhu või kelle poole peaksin pöörduma,et selgust ja abi saada.Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Öine käte suremine on tavaliselt tingitud käenärvi kompressioonist randmeliigese piirkonnas (labakäte ebaõige asend tööl). Kaelavalud vajavad aga eraldi ravi vastavalt põhjusele. Võite tulla meile konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos