Valu roidekaare all, vasakul pool. 24.09.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere dr. Pajos.

Pool aastat tagasi, ühel tavalisel jalutuskäigul, tundsin vasakul pool roidekaare all valulikku nakstust. Valutas veel mõne aja ja tasapisi taandus. Ja nii on see jäänudki, et kõndides hakkab valutama. Vahest vähem, vahest rohkem. Perearst tegi kõhukoopa ultraheli ja lülisamba röntgeni. Ultraheli oli korras ja lülisambas ealised muutused. Sain saatekirja gastroenteroloogile. Arst kõhtu katsudes midagi ei tuvastanud aga andis siiski saatekirja koloskoopiale. Panin järjekorda aga öeldi, et pool aastat võib aega minna. Perearst ütles, et neuroloogile enne saatekirja ei saa kui koloskoopia vastus tuleb. Nüüd küsingi, et kui tegemist on neuroloogilise probleemiga kas see kannatab siis nii kaua oodata? Mida teha? Valu tundub nagu lihasvalu. Vereanalüüs oli korras.

Lugupidamisega, ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt probleem ei ole neuroloogiline. Kas roietest ja rindkerest on pilt tehtud - saab teha perearst

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika