Valu rindkeres vasakul rinna all 21.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selles, et esineb terav valu vasakul pool rinna all. Valu tekib ootamatult, ning esineb ainult sisse hingamisel (korralikul ei ole võimalik hingata, valu läheb päris teravaks). Mure on mul olnud sellega juba ca 20a. aga antud valu on käinud külastamas mind ca 2x aasta ehk ei pööranud sellele tähelepanu.
Täna on antud mure juba igapäevane (ca 2 kuud ) ning aina süveneb st. valu kestvus ja kordusend aina pikenevad ja sagenevad.

Mis võiks seda valu tekitada, kuhu pöörduma peaks ning mis võimalused on sellest hädast pääsemiseks ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alguseks võiks läbi perearsti teha Rö. ülesvõtted rindkerest (roided) ja ka rinnalülidest. Siis neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
Tel. 6748591 kl. 14-16