Jala säärde kiirgav äge valu. 13.08.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu kiirgav säärde,esimesed sammud väga valusad. See on kestnud umbes 3 nädalat,mõnikord parem. Kõndides valu väheneb,pärast 1000 sammu võib olla täiesti valuvaba liikumine. Mingi kummardus või tõusmine võib anda valu sähvaku mis võtab "jala alt".Kaal normaalne 160sm. kaal 57. kg.Võimlen,kõnnin,sõidan velodrenazööriga, niidan muru ,60 roosi jne. Istumine valuvaba. Lootsin,et möödub ,kuid vist vajan abi. Tänan ette,kui vastate!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu algab nimmepiirkonnast, vajate algul röntgen pilti nimmelülidest ja siis ńeuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika