Kiirgav valu paremas reies 01.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Sain algava artroosi (puusavalu) diagnoosi ca aasta tagasi. Nüüd on kiirgav valu paremas reies ja sportides parem jalg joostes kuidagi imelik. Masseerisin, nagu leeveneb, aga teeb muret. Sama labajala peal nagu sinine ja annab kuidagi tunda. Palun nõu, kuidas edasi võiksin abi saada või millest kaebused tingitud. Ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsige nõu perearstilt kuna võimalik on valu seoses nimmelülidevahelise diski kahjustusega, seoses puusaliigese kulumisega ja ka veresoonteprobleemiga (jalg sinine). Vajalik on arsti läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika