Küfoos 17.07.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kirjeldus: Rö-gramm lülisamba torkaalosast kahes sihis- rinnaküfoos süvenenud, nurk 65 kraadi , lisaks ka kerge kaarjas kõverdus paremale, nurk 5 kraadi. Th6-10 lülikehad on eesmisel madalduinud, teised lülikehad on tavalise kõrgusega, tagumisel ühtsel joonel, siledate lõpp-plaatidega. Lülivahed on ahenenud vastavalt kõverusele. Järeldus: kyphoscoliosis reg. thoracalis

Kas nüüd tuleb teha lõikus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lõikuse jaoks on määrav spetsialisti läbivaatus mitte ainult pilt. Külastage ortopeedi.

Dr. Ain pajos
Neurodiagnostika