Kaelavalu jne vastus 27.04.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

*Tere aasta tagasi algasid peavalud tehti mrt jne kõik korras nüüd proovisin abi saada nõelravist ja massaažist sinna minnes öeldi et mul midagi kaelal et tuleks teha röntgen tegime siis selle vastus järgmine 7907 Röntgeniülesvõte lülisamba piirkonnast (kaks ülesvõtet) Kaelalordoos lamenenud, C4- C6 kõrgusel kerge küfoos, vahemikud ahenemiseta. Fassett- liigesed tavapärased. Kas tohin jätkata nõelravi ja massaaži ning mis veel aitaks ?
*Mul ka vasak õlg valus ja kuni rinnani vahepeal ka käes hakkas paar nädalat tagasi kas siin võib tegemist olla närvipõletikuga rinnast üleval just eriti ja hommikuti käib seal ka lihastõmblus ja kiskuv valu koguaeg kasutanud ka juba 3nädalat diclaci qga lahti ei saa :(

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nõelravi ja massaazi võib jätkata. Kui abi ei ole tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika