Seljavalu alaseljas/tagumik 12.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik anda soovitust, nimelt kaks nädalat tagasi peale trenni (mma) oli järgmine päev terve selg ja õlg esialgu kange ja hiljem lõi alaselga valu, esimestle päevadel polnud liikuda praktiliselt võimalik isegi, püstitõustmine oli kõige hullem.
Aeg edasi ja olen vaikselt teinud võimlemist alaseljale (üle päeva)
Mis küll aitab aga väga aega nõudvalt.

Sai käidud neuroloogi juures, kes selja pildi kohta midagi ei osanud öelda. kirjas " torakaalosas on küfoos lamenenud "

Suunati igaksjuhuks Mrt, seal kirjas " Näeme kergeid spondüloartrootilisi muutusi"

Tunnen, et alaseljas on valu mingi lüli vahel ja seda just hommikul, jalgu on nt raske üless tõsta lamades.
Esimene pool päeva suht pidev valu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks jätkata regulaarset selja ja kõhulihaste treeningu vältides valusid põhjustavaid asendeid ja liigutusi. Paranemine võtab sageli mitu kuud.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika