Krooniline pinge tüüpi peavalu 29.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen kannatanud juba aastaid peavalude käes, seniajani on diagnoositud pinge tüüpi peavalu. Aprillikuisel neuroloogi visiidil tehti ka röntgenuuring kaelaosast 2 suunas, mille vastuseks kirjutati järgmist: skolioosi ei esine, kaelalordoos puudub, väljendunud küfoos C4-5 kõrgusel. C4-5, 5-6 vahemikud vähesel määral ahenenud.
Neuroloogi soovitus oli peavalude leevendamiseks suurendada füüsilist koormust (teen juba aastaid 3-4 korda nädalas regulaarselt trenni, nii aeroobikat, ujumist kui ka jooksmist/jalutamist) ning soovitas B-vitamiini.
Kas kaelalordoos võib põhjustada peavalusid? Kas oleks ka võimalusi, kuidas leevendada juba aastaid kestvat peavalu? Äkki peaksin konsulteerima peavalu osas ka mõne valuspetsialistiga?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Konsulteeriga Dr. Pajosega peale 01. sep.
Tel. 6 748 591